W drugim dniu imprezy „WAKACJONALIA 2009′-Dni Gminy Jeżowe” organizowanej przez GMINNE CENTRUM KULTURY w Jeżowym zapromowaliśmy naszą płytę po występie grupy Sumptuastic… nasz koncert zapowiedział znany polski artysta estradowy rodem z Krakowa, Marek Makuch, który porowadził całą imprezę… Agencja Artystyczna „ADA” zadbała o jak najwyższy poziom artystyczno-programowy oraz techniczny całej imprezy… zdjęcia w naszej galerii.

W drugim dniu „Tytoniaków” imprezy odbywającej się co roku w Nieliszu, zagraliśmy koncert promujący nasz krążek „Szmaragdy i diamenty”… podczas imprezy bawiło się kilka tysięcy ludzi i nawet niezbyt udana pogoda nie popsuła gorącej atmosfery podczas naszego występu… fotki w naszej galerii, również info na zamosc . tv

(cytat):Trzeci i zarazem ostatni dzień obchodów Jarmarku Galicyjskiego przyciągnął wszystkich na Miejski Stadion w Narolu, gdzie rozegrano tradycyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata.Bez wątpienia dużą atrakcją niedzielnego wieczoru był koncert zespołu SOLARIS. Gwiazdy popularnej muzyki disco polo rozgrzała narolską publiczność, sprawiając, że nikt nie stał bezczynnie. Taneczne rytmy po koncercie rozbrzmiewały jeszcze długo bowiem Dj Tiger poprowadził dyskotekę, która była ostatnim punktem programu tegorocznych Dni Narola. (koniec cytatu)

WordPress Video Lightbox