Podczas minionych już Świąt Bożego Narodzenia zagraliśmy ostatnie otwarte imprezy w tym roku, zostało nam jeszcze pożegnanie się ze Starym Rokiem występem na Balu Sylwestrowym w Hotelu Królewskim!!!
i jak sama nazwa mówi będzie to „istnie królewskie” pożegnanie Starego, a przywitanie Nowego 2012 Roku. Znowu się trzeba będzie przyzwyczaić do zmiany cyferek przy zapisywaniu dat…
A ten Stary Rok 2011 przyniósł zmiany (zreszto jak każdy) i okazał się dla nas „owocny” choć baaardzo pracowity!!!
Jeszcze wiosną pojawiła się propozycja wydania nowej płyty od jednego z warszawskich wydawnictw, na którą materiał muzyczny (dziesięć nowych piosenek), przygotowany jak zwykle z Emilem, był gotowy już w marcu. Na wydanie płyty jednak się nie zdecydowaliśmy (ze względów o których nie będę się rozpisywał), ale za to jedna z nowych piosenek pt.”Błękitne bzy” wydana została na aż czterech różnych składankach CD wydanych przez różne wydawnictwa.
Potem lato i mnóstwo koncertów, na których poznaliśmy wielu ciekawych ludzi tzw.”Gwiazd” estrady i muszę Wam powiedzieć, że to fajni, normalni ludzie, no może z małymi wyjątkami… Największe wrażenie na mnie zrobił Enej podczas rzeszowskich Juwenaliów, i na scenie i poza nią, a o najgorszym nie chcę pisać bo po co sobie wrogów robić, zostawię to dla siebie…he he
I długo można by wymieniać zespoły, z którymi w tym roku po koncertach przyszło nam „pogadać”…. BIG CYC, ŁZY, LADY PANK(nie Ci nie chcieli gadać), 2+1, D-BOMB, IVAN KOMARENKO, BOYS, SKANER, CLIVER, PEWEX, GOSIA ANDRZEJEWICZ(nie z nią też nie pogada), NORBI(zajeb… Gość), TOMEK NIECIK… dobra starczy… podsumowując lato minęło w bardzo miłej atmoswerze.
Nie sposób również nie wspomnieć o naszym największym przeboju „Szmaragdy i diamenty”, który wraz z teledyskiem trafił na VIVę.
Końcówka roku była „kosztowna” , ale przyniosła nam nowe doświadczenia podczas „kręcenia” klipu do kolejnej naszej nowej piosenki pt. YOKO, wchodzącej w skład naszej nowej płyty, oraz klipu do „Zimowej kołysanki” do którego zostaliśmy zaproszeni przez zespół STRYCH.
Podsumowując całość, w Nowy Rok będziemy wspominać ten Stary Rok jako bardzo dla nas udany i z wielką nadzieją patrzeć w przyszlość, że 2012 przyniesie nam również wiele dobrego…
Wszystkim czytającym ten wpis życzę, aby nadchodzący rok nie był gorszy od poprzedniego!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! PiotrW

Ukazał się najnowszy katalog branży artystycznej PomART 2012.
Jest to 15 edycja tego prestiżowego wydawnictwa, w którym na 218 srtonach można znaleść wszystkich polskich, najbardziej topowych artystów-wykonawców.

Teledysk do naszej nowej piosenki pt. SOLARIS – YOKO ,do którego ujęcia zrealizowaliśmy 16 listopada w Warszawie jest na ukończeniu.
Umieściliśmy zdjęcia z planu filmowego do naszego klipu w dziale GALERIA oraz w galerii na naszym facebooku. Najlepsze zdjęcia w tej galerii są autorstwa Krzysztofa Chwały.

Piosenka do odsłuchania w dziale MUZYKA.

WordPress Video Lightbox